محل تبلیغات شما

بنا به گزارش سايت فروشگاه اندلان لينک اتوماتيک قرار ندادن مسواک در نزديک محل توالت بايد توجه داشته باشيد که هيچ وقت مسواک خود را در محل توالت قرار ندهيد زيرا طبق تحقيقات کارشناسان در يک کاسه توالت ميکروب هاي فراواني وجود دارند که مي توانند تا دو متر جابه جا شوند. اگر بين توالت و روشويي دربي وجود داشته باشد و فاصله اي باشد، ايرادي ندارد.چطور از مسواک نگهداري کنيد خانوم هاي خونه بايد بدانند بعد  از هر بار مسواک زدن به طور کامل مسواک خود را شستشو کنيد تا تمام خميردندان باقي مانده بين آن پاک شود.از آن جايي که باکتري ها تمايل زيادي به محيط هاي مرطوب دارند پس سعي کنيد مسواک خودتان را هميشه خشک نگه داريد. چگونه به درستي از مسواک خود مراقبت کنيمروال مراقبت از دهان و دندان شما به طور معمول شامل چندين مرحله است. شما روزانه دندان هاي خود را مسواک مي زنيد و نخ دندان مي کشيد. براي شادابي نفس و از بين بردن باکتري ها از دهان شويه استفاده مي کنيد. شما سالي دو بار براي معاينه هاي معمول به دندانپزشک مراجعه مي کنيد. حتي ممکن است براي بهبود نماي کلي لبخند خود تحت دندانپزشکي زيبايي قرار بگيريد.اما اگر به درستي از ابزاري که در کارهاي روزمره خود استفاده مي کنيد مراقبت نکنيد ، تلاش شما براي حفظ لبخند سالم نمي تواند چندان به درد شما بخورد.در وبلاگ زير ، ما هفت نکته را براي کمک به شما در مراقبت صحيح از مسواک خود بحث مي کنيم. شما حداقل دو بار در روز (اگر بعد از هر وعده غذايي نباشد) براي مراقبت از دندان هاي خود از اين وسيله تميز کننده استفاده مي کنيد. براي تقويت بيشتر رژيم تميز کردن ، ادامه مطلب را بخوانيد تا بدانيد که چگونه بايد از مسواک خود مراقبت کنيد.


 


 


1. براي مسواک زدن دندانها از فشار استفاده نکنيد


 


براي داشتن يک تميزتر موثر ، ممکن است بخواهيد با زور و فشار پلاک ها را بشوييد و دندان هاي خود را بشکنيد. با اين حال ، اين روش تميز کردن مي تواند به ميناي دندان شما آسيب برساند و باعث خراب شدن آن شود. بدون محافظت از ميناي دندان ، دندان هاي شما بيشتر در معرض لک شدن ، خوردگي و آسيب هاي ديگر هستند.


 


اما اگر بيش از حد براي تميز کردن دندان هاي خود استفاده کنيد مسواک شما ممکن است آسيب ببيند. فشار و نيرو زياد مي تواند باعث از بين رفتن و از بين رفتن موهاي برس شود. در نتيجه ، برس شما تميز کردن موثري به شما نمي دهد.


 


به جاي استفاده از فشار براي مسواک زدن ، با حرکات تکراري تميز کنيد. مسواک را به آرامي و در حلقه هاي متحدالمرکز اطراف هر قسمت از دندان ها ، زبان ، لثه ها و گونه هاي خود حرکت دهيد. براي تميز کردن م mayثر ممکن است لازم باشد يک دقيقه بيشتر مسواک بزنيد ، اما در اين کار عمر و کارايي مسواک خود را حفظ خواهيد کرد.


 


2. مسواک خود را بشوييد


 


از آنجا که مسواک شما با کل دهان و ميکروب هاي موجود در آن تماس پيدا مي کند ، اين دستگاه تميز کننده احتمالاً ذرات غذا ، باکتري ها و ساير مواد زائد را از دهان شما مي گيرد. علاوه بر اين ، ممکن است خمير دندان در قسمت هاي پايين موي مو تعبيه شده باشد.


 


هنگامي که مسواک زدن را به پايان رسانديد ، مدتي وقت بگذاريد تا مسواک خود را بشوييد. برس را زير آب گرم و روان قرار دهيد. ابتدا دستان خود را بشوييد تا انگشتان شما تميز شوند. سپس موها را به آرامي مالش دهيد تا از هر چيزي که به آنها چسبيده باشد پاک شود.


  


 


3. مسواک خود را خشک نگه داريد


 


گرچه به نظر ضد عفوني مي آيد ، اما شما هميشه بايد مسواک خود را خشک نگه داريد. اگر رطوبت روي برس بماند ، مي تواند رشد باکتري ها را تشويق کند. اگر از مسواک مملو از باکتري براي تميز کردن دندان هاي خود استفاده مي کنيد ، خطر ابتلا به مشکلات دنداني را افزايش مي دهيد.


 


براي نگهداري صحيح مسواک خود ، مي خواهيد پس از آبکشي آب اضافي را از بين ببريد. سپس ، آن را به صورت عمودي در يک نگهدارنده مسواک قرار دهيد. مسواک خود را هرگز صاف روي سينک ظرفشويي خود قرار ندهيد و آن را در اين حالت بگذاريد. در صورت امکان از يک نگهدارنده مسواک استفاده کنيد که هم قسمت بالا و هم پايين برس را در معرض هوا نگه دارد تا کل برس خشک شود.


 


4- مسواک خود را با شخص ديگري به اشتراک نگذاريد


 


حتي اگر اين نکات واضح به نظر برسد ، باز هم نکته خوبي است که بايد بخاطر بسپاريد. شرايط مهم نيست ، هرگز مسواک خود را با شخص ديگري از جمله اعضاي خانواده در ميان نگذاريد. به اشتراک گذاشتن مسواک ها خطر گسترش باکتري و ميکروب را افزايش مي دهد ، که به نوبه خود خطر ابتلا به مشکلات بهداشت دهان و دندان را افزايش مي دهد.


 


5. قبل از استفاده از مسواک دستان خود را بشوييد


 


به تعداد مواردي که دستانتان در طول روز لمس مي کند فکر کنيد. انواع مختلفي از باکتريها در سطوحي که لمس مي کنيد زندگي مي کنند. بنابراين اگر قبل از استفاده از مسواک دستان خود را نمي شويد ، ميکروب هاي موجود در آنها مي توانند به سمت مسواک و دهان حرکت کنند.


 


قبل از مسواک زدن ، دستان خود را بشوييد. از يک صابون ضد باکتري براي کاهش بيشتر ميزان ميکروب هاي دست خود استفاده کنيد.


 


6. مسواک خود را فقط هنگام مسافرت بپوشانيد


 


همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما مي خواهيد تا آنجا که ممکن است مسواک خود را خشک نگه داريد. بنابراين در حالي که در خانه هستيد ، هميشه مسواک خود را در جاي خود بگذاريد. با اين حال ، هنگام سفر مي خواهيد مسواک خود را بپوشانيد.


 


روکش يا کيف مسواک از ابزار در برابر هرگونه زباله داخل کيف لوازم بهداشتي ، کوله پشتي يا چمدان محافظت مي کند. يک مورد يا روکش هوادهي را انتخاب کنيد تا حتي هنگام ذخيره دستگاه بتواند نفس بکشد. اين روکش ها و موارد خاص داراي سوراخ هاي کوچکي بر روي خود هستند تا هوا در آن خشک شود (برس خشک شود) و در عين حال قطعات بيشتري از بقاياي آن را خارج نگه داريد.


 


7. مسواک خود را مرتباً عوض کنيد


 


سرانجام ، شما مي خواهيد مسواک خود را هر سه يا چهار ماه تعويض کنيد. با گذشت زمان ، موها فرسوده مي شوند و در نتيجه نظافت بي اثر مي شود. از زمان شروع استفاده از مسواک جديد توجه داشته باشيد تا بتوانيد بر اين اساس آن را خاموش کنيد.


 


همچنين بعد از بهبودي از بيماري مانند آنفولانزا يا سرماخوردگي مي خواهيد مسواک خود را جايگزين کنيد. باکتري هاي ناشي از اين بيماري ها هنوز هم مي توانند در موها باقي بمانند ، بنابراين جايگزيني برس به طور کامل از بيماري دوباره شما جلوگيري مي کند.


 


 


همچنين براي انجام کار خود به طور موثر به مراقبت مناسب نياز دارد. نگهداري برس شما ميزان باکتري را که مي تواند از بين ببرد به حداکثر مي رساند - و از ورود مجدد باکتري به دهان جلوگيري مي کند. نکات زير به شما کمک مي کند تا طول عمر مسواک خود را افزايش دهيد و به شما کمک مي کند تا دندان هاي خود را تا حد ممکن تميز کنيد.


 


مسواک مراقبت_بلاگ_گافيکس -01 آن را بشوييد


 


هر بار که مسواک زدن تمام شد ، مسواک خود را با آب شير بشوييد تا خمير دندان ، بزاق و باکتري باقي مانده از بين برود. نکته مثبت: آب گرم باعث شل شدن موها و از بين بردن بقاياي بيشتري از برس شما مي شود. علاوه بر اين ، دسته را پاک کنيد زيرا باکتريها مي توانند در آنجا آب بزاق و بزاق برسد ، تجمع يابد.


 


آن را به صورت قائم ذخيره کنيد


 


بعد از شستشوي مسواک ، آنرا به حالت ايستاده قرار دهيد تا هوا خشک شود. قرار دادن درپوش روي آن يا نگه داشتن آن در ظرف باعث مي شود رطوبت کم شود ، که به رشد و تجمع باکتري ها در برس کمک مي کند. روکش يا ظرف مسواک براي مسافرت ايده آل است ، زيرا از برس در برابر آلودگي و گرد و غبار داخل چمدان محافظت مي کند. اما قبل از قرار دادن وسيله محافظ ، از خشک شدن کامل موها اطمينان حاصل کنيد. با اطمينان از اينکه به مسواک ديگري برخورد نمي کند و چند فوت با توالت فاصله دارد ، مي توانيد در معرض خطر قرار گرفتن بيشتر در معرض خطر قرار بگيريد.


 


مسواک Care_Blog_gaphics-07 به طور متناوب برس يا سر برس را عوض کنيد


 


با استفاده معمول ، موهاي مسواک شما به مرور زمان فرسوده و خم مي شوند. وقتي اين اتفاق مي افتد ، در از بين بردن پلاک 1 به ميزان قابل توجهي موثر نيستند. انجمن دندانپزشکي آمريکا توصيه مي کند مسواک خود را هر سه تا چهار ماه يکبار عوض کنيد 2. ممکن است لازم باشد وقتي شخصي در خانه شما بيمار مي شود از آن جدول زماني دور شويد. باکتري هاي ايجاد کننده بيماري مي توانند روي مسواک جمع شده و به ساير مسواک هاي اطراف منتقل شوند. خوشبختانه Beam Brush داراي هد تعويض است بنابراين نيازي به خريد مسواک کاملاً جديد نيست!


 


خيلي مسواک نزن


 


مسواک زدن بيشتر به معناي دهان تميز کننده نيست. در واقع ، اين مي تواند به ميناي دندان 3 آسيب برساند که از دندانهاي شما در برابر پوسيدگي محافظت مي کند. همچنين خيلي سريعتر از مسواک زدن آرام ، مچ هاي مسواک شما را فرسوده مي کند. براي تميز نگه داشتن دندان و حفظ قلم مو براي ماندگاري کامل سه تا چهار ماهه فقط بايد از حداقل فشار استفاده کنيد.


 


مسواک Care_Blog_gaphics-05 دستان خود را بشوييد


 


دستان شما در هنگام لمس سطوح مختلف در طول روز در معرض باکتري هاي زيادي قرار مي گيرند. سپس ميکروب ها مي توانند به مسواک و در نهايت به دهان منتقل شوند. قبل از مسواک زدن چند ثانيه بيشتر براي شستن دست هاي خود با صابون ضد باکتري وقت بگذاريد.


 


مسواک هاي UR پلاک ها و باکتري ها را از بين مي برند ، به درخشان نگه داشتن دندان ها کمک مي کنند و دهانمان را احساس تميز بودن جيرجير مي کند! اما تميز بودن دندان شما چقدر تميز است - آيا مراقبت از مسواک به شما کمک مي کند تا يک بررسي کاملا تميز انجام دهيد؟


 


مسواک کاري نکنيد


 


مسواک خود را در فضاي تاريک و بسته قرار ندهيد


محيطي مرطوب و بسته (مانند ظرف يا کمد) مکان مناسبي براي نگهداري مسواک شما نيست. باکتريها در شرايط تاريک و مرطوب و بدون گردش خون رشد مي کنند.


 


مسواک خود را به اشتراک نگذاريد (ناخالص)


هنگامي که مسواک خود را به اشتراک مي گذاريد ، باکتري هاي مشترکي داريد ، از جمله باکتري هايي که مي توانند باعث پوسيدگي دندان و بيماري پريودنتال شوند.


 


مسواک خود را نزديک توالت نگه نداريد


مسواک خود را تا آنجا که ممکن است از توالت دور کنيد - حداقل شش فوت يک قانون خوب است. به دليل "ذرات معلق در هوا" ، هميشه با درب زير بشوييد. گفت کافي است.


 


مسواک کار مي کند


 


مسواک خود را جايگزين کنيد


مسواک خود را هر 4-3 ماه يکبار ، يا وقتي که موها از بين مي روند ، عوض کنيد. اين نه تنها اطمينان حاصل مي کند که دندان هاي شما را بهتر تميز مي کند ، بلکه مشکل تجمع باکتري ها را نيز از بين مي برد. اگر بيمار بوده ايد يا از سرماخوردگي بهبود يافته ايد ، مسواک خود را تغيير دهيد.


 


مسواک خود را پس از استفاده بشوييد


مسواک خود را پس از هر بار استفاده کاملاً با آب بشوييد. با شستشو آن آوار و باکتري هاي به جا مانده شسته مي شوند. مي توانيد با چرخاندن آن در دهانشويه ، آن را عميق تميز کنيد.


 


بشورش. به مسواک خود يک آب شستشو کامل دهيد تا آوار از بين برود. کوپر مي گويد ، اگر به بيماري سيستميک يا اختلال ايمني مبتلا هستيد ، ممکن است بخواهيد آن را در دهان شويه ضد باکتري خيسانده و يا از طريق ماشين ظرفشويي استفاده کنيد.


 


 


تميز کردن عميق را امتحان کنيد. کوپر مي گويد ، انواع مختلفي از مواد ضدعفوني کننده مسواک در بازار وجود دارد. برخي از آنها از نور ماورا micro بنفش براي از بين بردن ميکروارگانيسم ها استفاده مي کنند.


 


آن را به درستي ذخيره کنيد. پس از استفاده ، آن مسواک مرطوب را به داخل کابينت دارو ، کشو يا ليوان حمام خود باز نکنيد و آن را فراموش کنيد.


 


آن را به صورت قائم ، در يک قفسه يا فنجان ، جايي که خشک شود نگه داريد. به دنبال پوششي باشيد که به شما اجازه گردش هوا داده و از ايجاد قالب جلوگيري کند ، اما کاملاً مهر و موم نشده باشد. کمبود هوا مي تواند باکتري ها را پرورش دهد.


 


چه موقع بايد آن را ترک کرد


 


چه مدت بايد مسواک را نگه داريد تا از جمع شدن زخم جلوگيري کند؟ در اينجا چند نکته مفيد آورده شده است:


 


بدانيد چه موقع بايد ولش کنيد. مسواک خود را تقريباً هر 3 تا 4 ماه يا وقتي که نشانه هايي از سايش نشان مي دهد ، تعويض کنيد. کوپر مي گويد: "موهاي فرسوده دندان ها و لثه ها را به اندازه کافي تميز نمي کند."


 


 


بله ، اين بدان معني است که تمام مسواک ها. با مدل هاي الکتريکي يا برقي به همان روشي رفتار کنيد که يک مدل قديمي را اداره مي کنيد. کوپر مي گويد ، وقتي موها شروع به نشان دادن ساييدگي مي کنند ، قلم مو را ببند.


 


بدون اشتراک


 


وسوسه شده ايد که به يکي از اعضاي خانواده خود مسواک قرض دهيد؟ نکن


 


با استفاده از مسواک مي توان بزاق و باکتري ها را انتقال داد - حتي نوعي که باعث پوسيدگي دندان مي شود. کوپر مي گويد: "پوسيدگي دندان يک بيماري عفوني محسوب مي شود . يک دليل ديگر براي عدم تقسيم يا قرض مسواک ،"

نکات نگهداري مسواک در دستشويي توالت روشويي خانه شرکت مغازه

مي ,مسواک ,، ,کنيد ,دندان ,باکتري ,خود را ,مسواک خود ,مي کند ,از بين ,از مسواک ,باعث پوسيدگي دندان ,توجه داشته باشيد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bagheran zaferanbeydokht فروش HMI اچ ام آی Chelsea Shannon اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمانشاه سلام تکنولوژی! دانشگاه زندگي